Milyon dolarlık yüzüğü kırdıktan sonra ağlama krizine girdi..haber detayı

  • 7 Days ago
  • 0

“The Kardashians” şovunun, perşembe günkü bölümünde Kourtney Kardashian yaşadığı nihayet olayı anlatırken dikkat çekti. Kardashian, Travis Barker’ın verdiği tek milyon dolarlık (yaklaşık 15 milyon liralık) nişan yüzüğünün üstüne bastığını ve kırdığını açıkladı.

Yeni bölümden tek sahnede Kris Jenner, Kourtney’nin devasa Lorraine Schwartz tasarımı yüzüğünü takmadığını ayrım etti.

Kardashian yıldızı, olayı “muhtemelen hayatım süresince yaptığım en perişan şeylerden biri” olarak niteleyerek yaşananları anlattı:

“Yerde katlanmış sweatshirtlerimle oturuyordum. Yüzüğü çıkardım ve emniyetli olacağını düşünerek yanıma yere koydum. Dolabımdan tek şey almam gerekiyordu ve ayağa kalktığımda yüzüğe bastım. Saatlerce histerik tek şekilde ağladım ve ardindan Travis’i aradım. ‘Gerçekten çok perişan tek şey yaptım’ dedim.”

Kourtney Kardashian, “Bu, hayatımda sahip olduğum en iyi şey ve bunu nasıl yapabildim?” diye pişmanlığını dile getirdi. Blink-182 davulcusu Lorraine Schwartz yüzüğün tasarımında hatri sayilir büyüklükte oyun oynamıştı.

Rock’çı, Ekim 2021’de Kaliforniya, Montecito’daki sahilde güller ve mumlar eşliğinde sevgilisine İzdivaç etme öneri etmişti.

Kim Kardashian'dan içten itiraf: 'Daha evvel dahil çamaşırı giymiyordum' İlginizi Çekebilir Kim Kardashian’dan içten itiraf: ‘Daha evvel dahil çamaşırı giymiyordum’ Kourtney Kardashian ve Travis Barker hâlâ yasal olarak evli değil İlginizi Çekebilir Kourtney Kardashian ve Travis Barker hâlâ yasal olarak evli değil

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Redwin