İlginç tasarımıyla dikkat çeken bu motosikletin dünyada eşi benzeri yok..haber detayı

  • 1 year ago
  • 0

Kişiye hususi ten tasarımı işiyle uğraşan 56 yaşında olan Erkan Bostancı, iş aşkıyla motosiklet aşkını birleştirince görenleri kendisine hayran bırakan tek motosikleti alana çıkardı. Motosiklette bulunan her tek ayrıntısı kendisinin el emeğiyle oluşturdu. hakikat tüfek dipçiğinden şemsiye dahi yapan Bostancı, yeryüzünde başka örneği var olmayan değişik görünüm tarzıyla dikkat çeken motosikletiyle görenlerin alakasını çekiyor. Bostancı’nın Ayrı olarak tekrar kendisinin tasarımı var olan maske ve kaskı da bulunuyor. Erkan Bostancı, “Satmak amaciyla tek şey yapmadığın amaciyla ücret da belirleyemiyorsun. Bana kalsa satmam. Çok feci kazanç isterim satacak olsam. yeryüzünde tek ikincisi yok. Bu tasarımda bu konseptte tek ikincisi yok” ifadelerini kullandı.

“12-13 YILLIK BİR çaba VAR”

2006 model motosikletini 2007 seneninde satın aldığını söyleyen Bostancı, “O vakit bugündür aşama aşama takriben 12-13 senelik tek çaba var. Her santiminde tek emeğim var. Bu da benim yaptığım işle örtüşen tek tema oluşsun diye bunun benzeri tek çalışma yaptım. bütün detayları doğaçlamadır. Hepsi şablonsuz el işçiliğiyle oluşturuldu. bunun benzeri tek şey spontane alana çıktı” dedi.

GÖREN Sual SORMADAN GEÇEMİYOR

Motosiklet aşkının çocukluktan beri var olduğunu bildiren Bostancı, hayalinde bunun benzeri tek tasarım uygulamak olduğunu ve bunun için da kavuştuğunu söyledi. Bostancı, gören herkesin motosiklet ile alakalı sualler sorduğunu belirterek, “Abi şu nedir? Kaç basıyor? ücreti nedir? Bu tür suallerle çok karşılaşıyoruz. Bir hayli yasamsal mesuliyet projelerinde de yer alıyorum. Onlara da katkı sağlamak için. Dikkat çektiği amaciyla çağrı ediyorlar. Sağ olsunlar biz de destek oluyoruz onlara” şeklinde konuştu.

“BU BENİM YAŞANTIMIN AKSEDİLMİŞ HALİ”

Motosikletin oluşmasında çok hatri sayilir büyüklükte tek el emeğinin olduğunu ve artık ailesinden biri olduğunu da bildiren Bostancı, “İşin Hasılı bendeniz kendimi yaşıyorum. Bu benim yaşantımın, hayatımın bunun için aksedilmiş hali” diye konuştu.

Kaynak: İhlas havadis Ajansı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Redwin