Hadise’den “Reza Zarrab’dan hamile kaldı” iddialarına yanıt: Bir aptal konuştuğu zaman dikkatlice dinleyin..haber detayı

  • 10 Months ago
  • 0

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programının yorumcularından Deniz Akkaya, meşhur şarkıcı Hadise ile alakalı magazin gündemine bomba benzeri düşen tek argüman alana attı.

“ZARRAB’LA İLİŞKİSİ HAMİLE KALDIĞI İÇİN BİTTİ”

Hadise ile alakalı duyduğu iddiayı canlı yayında laf eden Deniz Akkaya, “Reza Zarrab’la ilişkisi hamile kaldığı amaciyla bitti” dedi. Programdaki başka yorumculardan Seren Serengil ise “Kaan Yıldırım ile ilişkisi de bu yüzden bitti” yorumunu yaptı.

HADİSE’DEN İLK YORUM

Bu argüman sonrası gözlerin çevrildiği Hadise’den mevzu hakkinda evvel yorum geldi. yasamsal medya hesabından İngilizce tek video paylaşarak “Söylemezsem Olmaz” programını amaç alan Hadise, kendisi ile alakalı çıkan dedikodulara ağır ithamlarla göndermede bulundu.

“BİR Alık KONUŞTUĞU vakit DİKKATLİCE DİNLEYİN”

Hadise’nin paylaşımında şu ifadeler yer aldı: “Bir Alık konuştuğu vakit dikkatlice dinleyin. Zira tek Alık konuşurken onu dinlemek önemlidir. Zira onun ne yapacağını bilmek, ne yapmayacağını bilmek civarindan önemlidir.”

HADİSE VE REZA ZARRAB içinde NE OLMUŞTU?

Ebru Gündeş, 11 senedir evli olduğu Reza Zarrab’a “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açmıştı. Gündeş arzuhalde eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu Hem de o kadınlardan tek tanesini kendisinin de yakından tanıdığını belirtmişti. Hürriyet’te bulunan haberde ise Gündeş’in “Tanıyorum” dediği kadının olay olduğu argüman edilmişti. Hem de çiftin en nihayet 2019 seneninde Amerika’ya gittikçe orada ani çok sefer görüştükleri ileri sürülmüştü.

Konu ile alakalı İzah yapan Hadise, “Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne civarindan karşılaştığım bütün hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu civarindan uzunca boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile bütün hukuki yollarla bu kutsal ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” ifadelerini kullanmıştı.

İddiaların çıktığı asama oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan Hadise’nin ilişkisi de bitti. Çiftin ilişkisinin de Reza Zarrab’la alakalı iddialardan dolayı bittiği ileri sürülmüştü. Ünlü şarkıcı şimdilerde de iş insanı Mehmet Dinçerler ile mutluluk dolu tek münasebet yaşıyor.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Redwin