Yıldız Taşı Doğal Taş Kolye

  • Mustafa
  • 2 Months ago
  • 0

 

Doğal taşlı kolyeler şifalarından dolayı tercih edilmekte. Kolyelerin ucunda yer alan taşların başta ruhsal açıdan pek çok faydası bulunuyor. Mesela bunlar arasında olan yıldız taşı doğal taş kolye, aşkı sembolize ediyor. Kısmetlere etki eden bu özel taş eşliğinde takı tasarımlarına yer veriliyor. Örneğin kolye olarak;

 

  • Koyu tonlara sahip olan taşın boyu 3 cm kadardır.
  • Simli yapılı taşın genişliği ise 1 cm şeklinde.
  • 10 gram kadar ise ağırlığı mevcut durumda.

 

Teknik detaylar eşliğinde fikir sahibi olursunuz. Beraberinde gelen kolye görselleri ile yol gösterir. Boyunda ki zarif duruşu herkesi etkiliyor. Özellikle de şık kombinlere uygun olduğunu gözler önüne seriyor.

 

Yıldız Taşı Kolyeler Kısmet Açıyor!

 

Yukarıda da belirttiğimiz üzere aşk taşı olarak ifade edilmekte. Bu durum aşkı sembolize ettiğini ve kısmetleri açtığını kanıtlar nitelikte. Doğal taş kolye daha şanslı ve kısmetli olmanızı destekler. Diğer şifalarından da söz etmek gerekirse;

 

-Neşe; Gün içerisinde daha neşeli olmanıza da katkı sağlar. Bunun için bir diğer adı mutluluk taşı olarak sergilenir. Mutluluk için enerji son derece önemlidir. Neyse ki yıldız taşının enerjiye olan etkisi bunu destekler. Yani gün içerisinde daha mutlu ve neşeli hissetmenize destek olur.

 

-Enerji; Negatif enerjinin arınmasını mümkün hale getirir. Negatif yüklerden kurtulmanız beraberinde pozitifliği getirir. Pozitif enerji de mutlu olmanızı mümkün hale getirir. Günü daha verimli kılmak adına yıldız taşlı kolyeleri temin etmeniz faydalı olacaktır.

Yıldız Taşı Kolyeler Huzuru Getiriyor!

 

Doğal taş kolye aşkın ve neşenin baki kalmasını sağlıyor. Bu durum huzuru da beraberinde getirir. Huzuru hissetmek adına yine doğal taşlardan tasarlanan kolyeler göz önünde bulundurulabilir. Yoga severler ve şifalarına göz atanlar aralarından tercihte bulunabilir. Örneğin;

 

  • Yıldız taşı simli yapısından dolayı fazlasıyla dikkat çekiyor.
  • Hem koyu hem de canlı renklere sahip olan taşlar arasında.
  • Sadece metal zincir üzerinden gözler önüne seriliyor.

 

Metal zincirin ince tutulması kolyenin zarif bir görünüme sahip olmasını desteklemiştir. Bu yolla çoğu kombine de uyum sağlamakta. Mesela günlük hayatta her türlü tarza uygundur. Şık kombinlerde de temin edilebilir.

 

Sevgiliye Özel Yıldız Taşlı Kolyeler

 

Sevgilinize hediye almak istiyorsanız tercihinizi doğal taşlı kolyelerden yana yapabilirsiniz. Yine faydalarını göz önünde bulundurmanız en doğrusu olacaktır. Çünkü bu yolla anlamlı hediyeliklere imza atarsınız. Örneğin yıldız yani aşk taşı içeren kolyeler ön plana çıkmıştır. Hoş görünümü ile dikkat çeken taşlı kolyeler, herkesin beğenisi kazanıyor.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir