Sinemaseverlerin İhtiyaçlarını Karşılayan Bir Site

  • admin
  • 5 Months ago
  • 0

Günümüzde birçok televizyon kanalı var ama bu kanallardaki programlar bazı kişilere hitap etmeyebilir. Bu durumda online film izlenebilen siteler tercih edilmektedir. fullhdfilmizle.gen.tr ziyaretçilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Arama motorlarında film izle ya da 2019 film izle ifadeleri ile arama yapıldığında birçok site ismi sayfalarda görüntülenmektedir. Bu sitelere tıklandığında tasarım site ile ilgili ipucu vermektedir ve ziyaretçinin siteden hemen çıkmasına sebep olmaktadır.

Karmakarışık renkler, rengârenk yazılır, sağdan soldan ekranı kaplaya, işlem yapmayı engelleyen reklamlar ziyaretçiler için itici bir durum olmaktadır. fullhdfilmizle.gen.tr sitesindeki ana sayfa siyah üzerine bronz ve beyaz renklerdeki yazılar ve ikonlarla oluşturulmuş bir tasarımla ziyaretçi üzerinde estetik bir imaj oluşturmaktadır.

Reklamsız Film İzlemenin Keyfini Çıkartın

Altyazı okumak istemeyen kişiler arama motorunda Türkçe dublajlı film izle cümlesiyle arama yapmaktadır. Bu ziyaretçiler için fullhdfilmizle.gen.tr kaliteli dublajları olan filmler sunmaktadır. Ayrıca site reklamsız film izleme fırsatı sunmaktadır. Filmin başında ya da ortasında ekrana beliren reklam görüntüleri olmadığı için ziyaretçi keyifli bir sinema keyfi yaşar.

Yine anasayfada öne çıkan beş filmin reklam niteliğinde bilgileri akmaktadır. Hareketli tasarım ziyaretçide ilgi uyandırmaktadır. Slider olarak isimlendiren bu bölümde siteye son eklenmiş ve popüler olan filmlerin büyük görseller ziyaretçinin dikkatini çekmek adına oluşturulmuştur. Ayrıca filmin türü, süresi, vizyon tarihi, site puanı ve kaç kez izlendiği gibi bilgiler yer almaktadır.

Online film izleyen kararsız izleyici için IMBD puanı belirleyici bir etken olmaktadır. Bu sebeple birçok site IMBD puanı yüksek filmleri bir kategoriye koyarak izleyicilerin işini kolaylaştırmıştır. fullhdfilmizle.gen.tr de bu kolaylığı ziyaretçilere sunan sitelerdendir. IMBD+7 filmler kategorisinden seçilen filmler her filmde olduğu gibi hd film izle ve full hd film izle alternatifleriyle görüntülenebilmektedir.

Editörden Film Tavsiyeleri

Sitenin ana sayfasında editörün seçtikleri isimli bir bölüm yer almaktadır. Film seçmekte zorlanan ziyaretçiler için düşünülmüş bu bölümde gözden kaçmış filmleri bulmak mümkün olmaktadır.
Web sitesinde gelecek filmlerin fragmanlarına da yer verilmektedir. Örneğin Gölge Savaşçı filminin fragmanını izlenebilmekte, favorilere eklenebilmektedir.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir