Psikolojik Sorunlar Yaşayan Genç Adam, Aracını Denize Uçurdu

  • 3 Months ago
  • 0

İstanbul Eminönü’nde arabalı vapur iskelesinde sürücünün aracı bilerek denize sürdüğü alana çıktı.

Eminönü arabalı vapur iskelesinde Bir gün evvel saat 19.15 sıralarında hızla ilerleyen tek araç denize uçmuştu. Denize uçan araçta bulunan 26 yaşında olan Zeki H. ve üç yaşında olan kızı cenup çevredekiler tarafından kurtarıldı.

İNTİHAR ETMEK İÇİN ARACINI DENİZE SÜRDÜ

Baba ve kızı geceyi hastanede geçirdi. Taburcu edilen 26 yaşında Zeki H. gözaltına alınarak Fatih İlçe güvenlik Müdürlüğü Asayiş ofis Amirliği’ne götürüldü. Zeki H.’nin verdiği ifadede, eşiyle tek müddettir ayrı yaşadığı amaciyla psikolojik problemleri olduğunu ve aracı hayatına kıymak amaciyla denize sürdüğünü söylediği öğrenildi

“KASTEN ÖLDÜRMEYE TEŞEBBÜS”

Emniyetteki ifadelerinin derhal peşinden savcının direktifiyle ‘Kasten erkek öldürmeye teşebbüs’ suçlamasıyla ile alakalı işlem başlatılan Zeki H. Çağlayan’da bulunan İstanbul hak Sarayı’na derhal sevk edildi.

AKIL SAĞLIĞININ TESPİTİ İÇİN HASTANEYE YATIRILDI

Zeki H. derhal sevk edildiği adliyede savcılık tarafından  us sıhhatinin yerinde olup olmadığının belirlenmesi amaciyla Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh sıhhati ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderildi. üç yaşında olan cenup ise, annesine teslim edildi.

Kaynak: DHA
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir