Kadir ve Cansız arasında neler yaşanacak?

  • 3 Months ago
  • 0

Ay Yapım’ın, Show TV’de Perşembe akşamları ekrana gelen ve alakayla izlenen dizisi ‘Çarpışma’nın Bir gün evvel akşam yayınlanan 13. bölümü de heyecan dolu anlara ve çarpıcı gelişmelere oyun alani/sahne oldu.

KADİR, ZARİF’İN CANSIZ OLDUĞUNU ÖĞRENECEK Mİ?

Kadir ile Asiye arasında duygusal tek yüzleşmenin yaşandığı, Kadir ile Zeynep’in aşklarının tekrar alevlendiği, Adalı’nın adım adım Cansız’ın müsaadesi sürdüğü ve bölüm finalinde de; Kadir’in Zarif zannettiği Cansız’la surat yüze geldiği bölümü, ‘Çarpışma’ tutkunları tekrar soluklarını bulundurarak izledi.

ÇARPIŞMA #SADECESEN İLE ZİRVEDE!

‘Çarpışma’, yasamsal medyada da uzunca süre konuşuldu ve onuncu hafta da dorukta yer aldı. Diziyle alakalı 75 bin tweet atıldı. ‘Çarpışma’ #sadecesen etiketi ile Twitter’da Türkiye’de 11 saat 15 dakika, yeryüzünde ise üç saat, #çarpışma etiketi ise Türkiye’de üç saat 45 dakika TT listesinde kaldı. ‘Çarpışma’, 13. bölümüyle; ABC1’de yüzde 4.28 rating ve yüzde 9.75 izlenme payı, AB’de yüzde 4.06 rating ve yüzde 10.40 izlenme payı, Total’de ise yüzde 3.09 rating ve yüzde 7.36 izlenme hissesi elde etti.

KADİR VE ASİYE seneler ardindan YÜZLEŞTİ!

Kadir, kendisini dahada kundakta tek bebekken terk eden annesi Asiye ile yıllar ardindan karşı karşıya geldi. Kadir ile Asiye arasında arkada var olan otuz beş sene yüzleşmesi yaşandı. Kadir çekingen ürkek aklındaki sualleri sordu, Asiye gözleri dolu dolu cevap verdi. Konuşurken içleri titredi, kelimeler ikisinin de boğazında düğümlendi.

KADİR VE ZEYNEP’İN AŞKI YENİDEN ALEVLENDİ!

Kadir ile Kerem bay erkeğe, Zeynep ile Cemre de kız kıza eğlenmek, dertleşmek amaciyla dışarıya çıktılar ve birbirlerinden habersizce aynı mekana geldiler. Kadir, Kerem’e Zeynep’e var olan aşkını, eğer gitmemiş olsaydı ona nasıl İzdivaç etme önerisi yapacağını anlatmaya başladı. Zeynep, Kadir’in bu sözlerini duydu ve onu dışarı çıkardı. Ve derhal peşinden o da yüreğinde yıllarca hapsettiği hislerini hür bıraktı. Kadir, bu sırada Zeynep’i ansızın öptü ve on altı sene evvel yarım var olan aşkları bu andan bu yana tekrar alevlendi.

DEMİR VE YAKUP, KEREM’E BÜYÜK BİR TUZAK KURDU!

Selim’den aldığı yönerge ve destek ile Kerem’i tekrar cezaevine göndermeyi planlayan Demir, Yakup’u da yanına çekerek hatri sayilir büyüklükte tek tuzak kurdu. bunun için göre evvel Cemil’i Kerem’in çalıştığı tamirhaneye gönderdiler ve Cemil’in sözleriyle Kerem’i kışkırtmasını sağladılar. derhal peşinden Yakup ve Cemil tamirhaneye girip tek motosiklet çaldı. Cemil tekrar geldi ve imalı sözleriyle Kerem’i zan altında bırakıp, tahrik etti. Öfkesine maglup düşen Kerem, Cemil’i dövdü ve onu öldürmekle tehdit etti. Bu anlara orada bulunanlar da şahit oldu.

KADİR, ZARİF ZANNETTİĞİ CANSIZ’LA KARŞI KARŞIYA GELDİ!

Kadir, adım adım Cansız’ın müsaadesi sürmeye ayni ritimde devam etti. Önce Adem’den Cansız’ı tanıyan Musa isminde tek tetikçinin ismine ulaştı. Musa’yı kıstıran Adalı, ondan da Cansız’ın Daha önceki ortağı Zarif’in ismini ve adresini aldı. Kadir, Musa’nın verdiği adreste Zarif’i buldu ve karşısındakinin Cansız olduğunu bilmeden ona, Cansız’ı nerede bulacağını sordu. Zarif, Cansız’ı anlatırken, aslında Kadir’i tek gölge benzeri takip ettiği de alana çıktı. Bu sırada Veli de Asiye’yi Kadir ve Cansız’ın olduğu yere getirdi. Asiye, onları karşı karşıya görünce, Cansız’ın Kadir’e zarar verebileceği veyahut Kadir’in baba katili olabileceği kaygısıyla gözyaşlarına hakim olamadı.

YENİ BÖLÜMDE heyecan EDİLEN sualler YANIT BULACAK!

Kadir ile Cansız arasında neler yaşanacak? Kadir, Zarif’in gerçekte Cansız olduğunu öğrenecek mi? Aşkları tekrar alevlenen Kadir ve Zeynep, bu sefer mutluluğu yakalayabilecek mi? Kerem, kendisine kurulan kumpası ayrım edebilecek mi? Cemre, annesinin ölümüyle alakalı gerçeği öğrenebilecek mi? bütün bu sualler ve dahada fazlası tertemiz kisimda cevap bulacak. Heyecanın dahada da artacağı ve tekrar nefes soluğa izlenecek tertemiz bölümde, birbirinde çarpıcı gelişmeler yaşanacak.

Yapımcılığını Kerem Çatay – Pelin Diştaş’ın, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz benzeri birbirinden mühim isimler yer alıyor.

Çarpışma’nın 13. bölümünü izlemek amaciyla tıklayınız

 

‘Çarpışma’ heyecanla beklenen tertemiz bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

KEREM, CEMİL’E SALDIRIYOR!

KADİR, ZEYNEP’İ ÖPÜYOR!

 

KADİR, CANSIZ’IN KARŞISINDA!

 

“NİYE BIRAKTIN BENİ”

 

 

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir