İSTANBUL’DA SEVGİLİYLE GEZİLECEK YERLER

  • Mustafa
  • 2 Months ago
  • 0

 

İstanbul’da sevgiliyle gidilecek yerler listemize hoş geldiniz. Listemizin içerisinde sizler için özenle seçtiğimiz yerler bulunuyor. Bu yerleri seçerken kriterimiz sadece İstanbulda sevgiliyle gezilecek yerler olmadı elbette. Birlikte yapmanızı beklediğimiz, istediğimiz yerler de mevcut. Ne de olsa hayat sadece gezmek tozmaktan ibaret değil diye düşünüyoruz. Listemizle buluştuğunuzda daha net anlayacaksınız dediklerimizi ancak şimdi listemize geçme zamanı geldi.

İstanbulda sevgiliyle gezilecek yerler aslında çok fazla. Eğer İstanbul dışından geliyorsanız kesinlikle konum ve bütçe olarak sağlam bir hesap-kitap yapmanız gerekiyor. Biz giriş için Galata Kulesi güzel olur diye düşündük ancak bu herkesin şart ve imkanına göre değişebilir. Onun için sizler kendiniz rotayı çizmenizde fayda var.

İstanbul sevgiliyle gezilecek yerler arasındaki ilk tavsiyemiz Galata Kulesi elbette. Galata Kulesi ihtişamıyla ve o gösterişli mimarisi ile çok hoş bir durak. Bizce çok da romantik. Herkesin dilinde pelesenk olan efsanesi ile çok popüler bir durak olan kuleye çıkmak için uzun kuyruklar beklemek zorunda kalabilirsiniz haberiniz olsun.J

İstanbul’da sevgiliyle gidilecek yerler listemize devam ediyoruz. Diğer durağımız Miniatürk olacak. Cennet vatanımızın her köşesinden ünlü mimari yapılarının minicik modellemeleriyle karşılacağınız bir yer Miniatürk. Gayet güzel ve eğlenceli vakitler geçireceğinize eminiz.

Tam gaz devam ediyoruz. Sıradaki tavsiyemiz/durağınız ise Otağtepe Parkı. İstanbul’un panaromik bir manzarasını seyretmek istiyorsanız, ya da açık alanda takılmak istiyorsanız burası iyi bir seçenek. Şehrin gürültülü ve stresli yaşamından bir nebze de olsa uzaklaşmak siz çiftlere iyi gelecektir.

Eğer İzmir’e gelip sevgilinizle gezmeyi düşünürseniz, İzmir’de sevgiliyle gidilecek yerler yazısına göz atmayı unutmayın.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir