Eşim Benden Memnun Değil

  • Mustafa
  • 8 Days ago
  • 0

 

Çiftler evli olduğu sürede birbirlerine anlayışlı davranmalıdır. Hayatlarını birlikte sürdüren çiftler birbirlerini üzen davranışları sürekli tekrarlıyorsa eğer bu durumda evlilik olumsuz bir sürece girecektir.

Kadınlar ve erkekler birbirlerine saygı duymalı ve birbirlerine olumlu davranışlar sergilemelidir. Her zaman olaylar mükemmel ilerlemez ancak bu olayların atlatılması ancak çiftlerin birbirlerine olan sevgi ve değer göstermesiyle çözülebilir.

Eşim Benden Memnun Değil Ne Yapmalıyım?

Eşiniz sizden memnun değilse haliniz, tavrınız, hareketleriniz onu rahatsız ediyorsa bu durum için tek bir çözüm bulunmaz. Öncelikle eşinizin sizi sevip sevmediğinden emin olmalısınız. Ancak bu durumda kendinizi değiştirmeniz mümkün olur. Öncelikle eşinizle bu durumu konuşmalısınız. Kırıldığınızı bildirmeli ve bu duruma çözüm aramalısınız.

Eşinizle konuşmalarınız sonucu hala size olumsuz davranışlarda bulunuyor ve hala eşim benden memnun değil diye düşünüyorsanız evliliğiniz yıpratıcı sürece girmiş demektir.

Eşimin beni önemsemesi için ne yapmalıyım?

Eşiniz sizi önemsemiyor ve olumsuz tavırlar içerisindeyse bunun için yapmanız gereken çok fazla bir şey yoktur. İnsanların fikirlerini davranışlarını ancak size değer vermesiyle, sizi sevmesiyle çözebilirsiniz. Eğer eşiniz sizi seviyor ve değer veriyorsa zaten şikayetinizi ona söylediğinizde bu durumu düzeltecektir. Ancak tüm çabalarınıza rağmen eşiniz sizi önemsemiyor ve incitici davranıyorsa bu mutsuz evliliğin içinde bulunup bulunmamak sizin kararınıza bağlıdır. Hayatınız boyunca bu evliliği sürdürüp sürdürmemek tamamen size bağlıdır.

Kocam Beni Sevmiyor İlgilenmiyor Ne Yapmalıyım?

İki insanın birbirinin hayatında olmasının en önemli sebebi onu mutlu hissettirmesidir. Tabi ki olumsuz durumlar yaşanabilir ancak sevgi ve birbirinize verdiğiniz değerle bu durumu çözebilirsiniz. Ancak eşinizin sizi sevmediğine eminseniz evlilik tamamen farklı bir boyut kazanır.

Evlilik hayatında ilgi ve sevgi görmeyen bir kadın olarak evliliğe devam etmek hayatınız ve huzurunuz için olumsuz olacaktır. Ancak bu kararı vermek sizin elinizdedir. Eğer eşinizin sizi sevmediğine eminseniz ve bu evliliği sürdürmek istemiyorsanız Maltepe Boşanma Avukatına başvurabilir ve boşanmanızı gerçekleştirebilirsiniz. Maltepe avukatı boşanma konusunda size yardımcı olacaktır.

Eşim İyi Biri Ama Ben Mutsuzun Ne Yapmalıyım?

Bazı problemler karşı tarafla konuşarak çözülebilir. Olumsuz olaylar konuşarak halledilebilir. Ancak sevgi ve saygının olmadığı bir ilişkide kişilerin birbirine değer vermediği durumlarda genelde çözüm zordur. Sonuç boşanma ile bitmektedir. Çiftler birbirini yıpratıp olumsuz bir evlilik geçirmek yerine hayatlarına ayrı devam etme kararı alırlar. Bu son derece kabul edilebilir bir davranış biçimidir.

 

 

 

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir