En İyi Reklam İçin Şahin Sms Zamanı

  • admin
  • 4 Months ago
  • 0

Artık bir çok firma için en iyi iletişim araçlarının başında telefonlar geliyor. Üstelik sadece arama yöntemi ile değil, ayrıca sms ile de müşterilere ulaşmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Bugün Şahin Haberleşme sayesinde rahatlıkla belirlemiş olduğunuz hedef kitleye mesaj atabilirsiniz. Bunun yanı sıra toplu sms paketleri gibi, oldukça ciddi kampanyaları da müşterilerine sunduklarını hatırlatalım. Ayrıca kendi sms listenizi oluşturarak, sadece kendi müşterilerinize de mesaj yollayabilirsiniz. Tüm bunlar ve çok daha fazlasını sunan Şahin Mesajlaşma ile işinizi en kolay şekilde halletmiş olacaksınız.

Türkiye’de Cep Telefonu Kullanımı

Ülkemizde cep telefonu operatörlerine kayıtlı bulunan 79 milyon hat yani numara bulunmaktadır. Her ne kadar bir çok kişi ve kurumun birden fazla sayıda hattı olsa da, genel olarak  50 milyonun üzerinde bir cep telefonu kullanım oranı olduğunu söyleyebiliriz. İnsanlara ulaşmanın en kolay yolu ise tabii ki sms atmaktır. Üstelik mms mesajları üzerinden yapılan bir incelemeye göre, bu tür mesajların gösterimleri dahi %87’leri bulmaktadır. Bugün sizlerde bu sistemi kullanmak ve avantajlarından yararlanmak için, Şahin sms sayesinde belirlemiş olduğunuz hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Cep Telefonu Mesajlarının Etkisi 

Günümüzde her bireyin neredeyse cep telefonu kullanmasından dolayı, artık insanlara ulaşmanın kolaylıklarını yaşayarak, direk olarak telefonlarına mesaj gönderebilir ve tanıtımlarınızı yapabilirsiniz. Yani reklam aracı olarak da toplu sms atabilirsiniz. Ancak bunun da o kadar kolay bir şey olmadığını söyleyelim. Öncelikli olarak BTK izni ile bunun yapılması gerekiyor. Bu izinde her firmaya verilmiyor ve gerekli bir alt yapının olması isteniyor. Toplu mesaj atmak için izinli olan kurumlar aracılığı ile rahat bir şekilde mesaj gönderimini yapabilirsiniz. İşte bizimde bu konuda tercihlerimiz arasında yer alan ve en iyi şekilde hedefe ulaşmanızı sağlayan Şahin Mesajlaşma sayesinde, artık istediğiniz gibi toplu mesaj attırabilirsiniz. 

Şahin Mesajlaşma Servisi

Teknolojinin artması ile birlikte, artık daha rahat ve hızlı bir şekilde bölgesel olarak da hedeflediğimiz kitleye ulaşmamız mümkün hale gelmiş durumda. Sizde artık işlerinizi binlerce kişiye duyurabilirsiniz. Özellikle burada dikkat etmeniz gereken ise toplu sms atacağınız bölgeyi iyi bir şekilde belirlemek olacaktır. Sadece numaralara gönderim yapmak hedefinize ulaşmanıza imkan sunmayacağı için, öncelikli olarak güçlü veri tabanlarından yararlanarak, bölgeyi seçmelisiniz. Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun, www.sahinhaberlesme.com.tr sitesine girerek müşterileri arasına girebilir ve böylelikle sizde mesaj atmaya başlayabilirsiniz. 

Şahin Toplu Mesaj Servisi

Binlerce toplu mesaj atmanın şirketlere büyük bir külfiyeti olacaktır. Ama Şahin sms hizmetleri ile ücretinin yüksek tutacağını düşünüyorsanız eğer, kesinlikle bununda yanlış olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü çok uygun olan toplu mesajlarda, Şahin Mesajlaşma firmasının havuz sistemi sayesinde, artık daha ucuza binlerce mesajı yollamış olacaksınız. Her türlü işe uygun olarak kampanya mesajları, tanıtım mesajları ve bilgilendirme mesajları atmak ve insanları bilgilendirmek artık çok kolay olacak ve en iyi reklam aracını da böylelikle kullanmış olacaksınız.

Şahin Toplu Mesaj Servisi

Rahat bir şekilde istediğiniz her türlü işe uygun en hızlı şekilde ve %95 gidecek şekilde artık sizlerde mesaj attırabilirsiniz. Mesaj atmak için en uygun fiyatları tercih edebilir ve on binlerce mesajı sizde Şahin Haberleşme sayesinde attırabilirsiniz. Sürekli olarak Şahin Mesajlaşma firmasından hizmet almaya başlamanız ile birlikte en uygun fiyatlar ile hesabınıza kredi ekleyecek ve toplu olarak mesaj atmaya da başlamış olacaksınız. Teknolojinin imkanlarını kullanarak istediğiniz kesimlere ulaşabilir ve işinizi halledebilirsiniz.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir