Dikmen Ayrancı Öveçler Çankaya ikinci el eşya alanlar

  • admin
  • 6 Months ago
  • 0

Çankaya ilçesinde oturuyorsanız ve elinizde satmak istediğiniz eşyalarınız varsa Çankaya ikinci el eşya alanlar olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Keçiören ikinci el eşya alanlar olarak sizlere hem whatsapp numaralarımız ile hem de arama yolu ile hizmet veriyor olacağız. Amacımız ilk aşama olan görselleri görerek bir fiyat çıkarmak ve daha sonra sağlıklı kararı eşyaları bire bir görerek yapmak olacaktır. Bu konuda içiniz rahat olsun çünkü bizler hakkaniyetli davranmakta ve ederi olan ücreti sizlere ödemekteyiz. Yani kişilerin zor durumlarındanyararlanarak çok düşük yok paralara eşya almak gibi davranışlar bizim firmamızın iş akışında asla yer edinemez.

Zaten Ayrancı ikinci el eşya alanlar olarak iş akışlarımız karşılıklı olarak ilerler. Sizler verdiğimiz fiyatı onaylarsanız eğer hemen gelip eşyalarınızı görüp alabiliriz. Ödemelerinizi ise o anda hemen nakit olarak yapıyoruz bu durumda bir kaygı ya da güven sorunu da yaşamamış oluyorsunuz. Sizler eşyalarınızı satarak hemen paranızı alacak ve hemen sonrasında bizler de eşyalarınızı alıp gidiyor olacağız.

Dikmen ikinci el eşya alanlar olarak en çok gelen satışlar arasında antika eşya alımı, klasik koltuk takımları gibi eşyalar başı çekiyor. Üstelik bazı parçalar sandığınızdan çok daha değerli olabilir. Bunu ancak bizlere danışarak öğrenebilir ve ona göre hareket edebilirsiniz.Dolayısı ile bizlere danışmadan ve fiyat almadan eşyalarınızı elinizden çıkarmanızı asla önermeyiz. Özellikle büyük eşya parçalarını ve değerli eşyaları yerinde gelip görmek çok daha sağlıklı sonuçlar veriyor olacak. Bu sebeple randevulaşarak eşyalarınızı gelip ekspertiz yaparak fiyat bilgisi verebiliriz.

Öğrenciler, evini kapatacak olanlar, artık evine yeni model eşya almak isteyenler kısaca şu an da var olan eşyaları ellerinden çıkartaraköveçler ikinci el eşya alanlar ile paraya dönüştürmek isteyen herkes için hizmet vermeye hazırız. Elbette temiz kullanılmış ve tekrar kullanılabilecek eşyaları almak önceliğimizdir.

Irmak Ticaret İletişim Bilgileri:

Telefon :0312 324 5526

Gsm 0533 767 8013

Adres: Anafartalar Mahallesi, İtfaiye Meydani Temmuz Sokak No 7, 06260 Altındağ/Ankara

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir