Boşanma kararı alan Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten’in veda mesajları duygulandırdı

  • 7 Months ago
  • 0

2014 seneninde izdivaç eden oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten‘in boşanma kararı, magazin gündemine bomba benzeri düştü.

BİRBİRLERİNE BÖYLE VEDA ETTİLER

Ünlü çift, bu erken sürpriz tek kararla 5 senelik evliliklerini bitirme kararı aldı. üç yaşında kızları var olan Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten ise karar sonrası duygusal paylaşımlarla birbirlerine veda etti.

“EVLİLİĞİN SONUNA GELDİK”

İşte meşhur çiftin his dolu veda paylaşımları;

Kaygılaroğlu, eşine şu sözlerle veda etti: “Ne denir bilemiyorum. bendeniz 27, Melis 25 yaşındaydık. Çok sevdik, aşık olduk. hesap kitap yapmadan, kimselere sormadan, tanıştıktan 3-5 ayin ardindan Kahramanmaraş‘ta yıldırımdan da hızlı tek biçimde kot tişört ile evlendik. 5 senelik evliliğimiz, aşkımız Ada ile ödüllendirdi. bu erken o evliliğin sonuna geldik. Evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı tek tutmak, kızımızı mutluluk dolu ayrı iki hanede büyütmek, ömürlük arkadaş ve yollar arkadaşı olmak olmak yerine tek karar aldık. Arkama baktığımda bu 5 senelik serüvenin her anına minnettar olduğumu dile getirmek isterim. Çocuğumuzu büyütürken iri ailemizde herkesin birbirini çok sevdiği, saygı duyduğu tek final olsun istedik. hayat uzunca tek yolculuk ve biz bu yolculukta perişan hatıralara sahip çocuklar olarak kızımıza perişan hatıralar bırakmak istemedik. Bu zamani içimizde yaşamak, dahada evvelce de olduğu benzeri gündemin dışında olmak isteriz. Başta kızımız Ada ve ailemizin art var olan azaları düşünüldüğünde bunun için saygı gösterilmesini rica ediyoruz. Yanımızda olmuş var olan herkese teşekkür ederim. Lütfen burada hayatımızda olmaya ayni ritimde devam edin. Melis’im, yollar arkadaşım, kalbi güzelim, çocuğumun annesi; bendeniz burada taraf mahallede olacağım.”

“ADA’NIN bedbaht OLMASINA İZİN VERMEDEN VEDALAŞIYORUZ”

Melis Kaygılaroğlu ise veda mesajında şunları yazdı: “Kelimeleri bulmak zor. Ama yolculuğumuzun başlangıcına müsterek var olan sizleri bitişinden haberdar etmeyi tek borç bilirim. Uraz’la bendeniz kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en ehemmiyetlisi Ada’nın tek vakit olsun bedbaht olmasına destur vermeden vedalaşıyoruz.

Elbet istemezdik bunun benzeri olmasını. Kimse istemez. Ama insan. Ruh. Kalp. Ne olacağını bilemiyorsun. Oldu. Çok iyi sevdik biz birbirimizi. Ama evliliği beceremedik. Yola Yalnızca sevgimizle ayni ritimde devam edeceğiz. Uraz; Ada’nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yollar arkadaşıyız biz. Birbirimize var olan sevgimiz ve saygımız ömürlük.

basit tek asama geçirmiyoruz inanın. Sizden tek ricam Suskun kalmayı seçenek edecek olmamıza saygı duymanız. Üzerine konuşmak ama bize ve kızımıza zarar verir. Bugüne civarindan yolladığınız bütün iyi dilekler amaciyla minnettarım. Kalplerimiz bir. Canım ailem. Canım dostlarım. Canım Uraz. Canım kızım. Biz her vakit olduğu benzeri iri tek aile olmaya ayni ritimde devam edeceğiz. Teşekkürler.”

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir