10 Gün Önce Doğum Yapan Sosyal Medya Fenomeni Eylül Öztürk Kilolarından Kurtuldu

  • 3 Months ago
  • 0

yasamsal medya fenomeni Eylül Öztürk, 25 Şubat’ta evvel bebeği Ozan’ı kucağına aldı. vatan dışında doğum yapan Öztürk, kısa müddette bütün kilolarında kurtuldu.

Özel hayatını yasamsal medya hesabından sık sık paylaşan Eylül Öztürk, nihayet fotoğraflarıyla bütün dikkatleri üstüne çekti. Bahçıvan giyerek resim çekimi yapan Eylül Öztürk’ün düz karnı ise takipçilerinden alkış topladı.

TÜM KİLOLARINDAN KURTULDU

Gelen iletiler üstüne İzah yapan Eylül Öztürk, kullandığı hususi tek korse sayesinde bütün kilolarından kısa müddette kurtulduğunu söyledi.

Eylül Öztürk’ün tertemiz hali

“ÖLDÜM ÖLDÜM DİRİLDİM”

İlk bebeğini kucağına aldıktan ardindan İzah yapan Öztürk, “Sevgili arkadaşlar çok yorucu tek 28 saat geçirdim. Mahvoldum, can verdim öldüm dirildim ama bebeğimiz gayet sağlıklı. bendeniz gayet sağlıklıyım. Arada Kenan baygınlık geçiriyor benzeri olsa da o da sağlıklı. Arayan, ileti atan herkese çok teşekkür ediyoruz. Çok tatlısınız, en kısa vakitte sizlerle olacağım. Bebeği görmeniz lazım, çok tatlı. Bu süreçte en hatri sayilir büyüklükte destekçim eşim oldu” ifadelerini kullandı.

Eylül Öztürk, 2017 seneninde Kenan barış Özkan ile dünyaevine girmişti.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir